La această oră, Malta se află în așteptarea turiștilor români. Și românii se întreabă: de ce să mergem mai departe de Europa, de ce să plătim mai mulți bani, atunci când nu e cazul? Și, pe bună dreptate, când în Malta situația epidemiei de coronavirus este sub control, iar numărul de bolnavi foarte mic.
Totuși, la această oră, mulți români sunt pe STAND-BY. Încă așteaptă aprobarea plecării. Pentru că mulți români s-au înscris deja.
În Malta, lucrurile nu au fost afectate prea mult de coronavirus, în sensul că numărul de îmbolnăviri a fost mic, iar numărul celor morți și mai discret. Îl poți număra pe degetele de la ambele mâini.
CAPACITATEA DE CAZARE A MALTEZILOR RĂMÂNE NEALTERATĂ
Astfel că, în Malta, capacitatea de cazare rămâne nealterată. Potențialul turistic rămâne același și pentru britanici, spanioli, italieni.
Insulele malteze rămân și pentru acest an paradisul exotic pe care îl visează europenii, meridional, cu apă/mare, aer, soare.




































Visit Today : 514
Visit Yesterday : 2904
This Month : 38544
This Year : 146475
Total Visit : 337280
Hits Today : 1844
Total Hits : 1401804
Who's Online : 17

No comments yet.